Modlitby matek

Společné setkání probíhá ve třech dnech (triduum), kdy se po celém světě setkávají matky s cílem modlit se nejen za své děti, ale také za sebe a za ty, za které možná nikdo nemodlí. Každé setkání trvá cca 45 minut.

pátek – prostor pro pokání

sobota – prostor pro odpuštění

neděle – prostor pro díkuvzdání a chvály

Triduum nám nabízí příležitost zastavit se a jako matky se ohlédnout za svými blízkými, prosit o odpuštění, modlit se za vztahy s našimi nejbližšími a chválit Boha za to, že je nám oporou. Plný prožitek přinese účast na celém triduu, protože každý den má jiné téma a setkání má jinou náplň. Ale pokud by se některá maminka nemohla všech tří dnů účastnit, tak to určitě nevadí. Jsme velká farnost, tak i z toho důvodu připravujeme triduum na třech místech v naší farnosti: v Mnichovicích, Hrusicích a Ondřejově.

Více na stránkách Modlitby matek.

Pravidelné setkání

4 x ročně, termín vždy na webu a ve farním zpravodaji Mozaika

Kontaktní osoba

Jitka Vaněčková (modlitbymatek@farnost-mnichovice.cz)