Ohlédnutí za lednovým Triduem

Poslední lednový víkend se maminky z naší farnosti již pošesté připojily k celosvětovému Triduu Modliteb matek.

V pátek se v kapli na faře v Mnichovicích sešlo 5 maminek. Skrze symbol roztrženého srdce předkládaly Pánu svoje hříchy a prosily o odpuštění. V sobotní podvečer strávilo 6 maminek čas na faře v Ondřejově, aby se společně zamýšlely nad významem odpuštění v jejich životech a pak symbolicky propouštěly ty, kterým potřebovaly odpustit. V neděli odpoledne byl z hrusického kostela slyšet zpěv 8 maminek, které vzdávaly Bohu chválu a díky za vše, co učinil v jejich životech. Většina maminek se potkává na Triduu pravidelně, přišly ale i 2 maminky, které se Tridua účastnily poprvé (a snad ne naposledy).

Zveme všechny maminky na příští Triduum, které proběhne 29.-31.3.2019. Pro bližší informace sledujte nástěnky v kostelích, webové nebo FB stránky farnosti https://www.facebook.com/Farnost.Mnichovice/

Náhledy fotografií ze složky Triduum motliteb matek