Víra v životě

Den otců - datum

Srdce Ježíšovo - slavnost

9. 6. 2021

"Nejsvětější Srdce Páně" - termín náboženské úcty, charakaterizující Kristovu lásku ke všem lidem. Svátek Nejsvětějšího Srdce Ježíšova slaví církev třetí pátek po letnicích.

| Rubrika: Víra v životě

Plánování je nezbytné, ale…

8. 6. 2021

Jsem člověk, který si vše plánuje. Jsem velmi organizovaný. Všechno má své místo a mám rád, když je všechno tak, jak má být.

Aleluja dětí .-)

6. 6. 2021

Ve velikonoční době natočily děti z farnosti Stodůlky video na hudbu z Händelova Mesiáše a známého  aleluja. Aleluja! :-)

5. června se připomíná ´Světový den životního prostředí´

4. 6. 2021

V našem nakládání s přírodou je cosi v nepořádku. Existuje ale též ekologie člověka (Benedikt XVI.)

Národní pouť za hospice - sobota 12. června 2021 na Velehradě

3. 6. 2021

Asociace hospiců zve na pouť za Boží pomoc, ochranu a požehnání pro hospice v ČR - přijďte je podpořit, potřebují Vaši duchovní podporu!

| Rubrika: Víra v životě

Naše obrovská touha po štěstí

2. 6. 2021

V každém člověku je propast o velikosti Boha. Nemůžeme ji naplnit věcmi, penězi, postavením, mocí, sexem, drogami, alkoholem, jinými lidmi, zážitky ani úspěchem. Jen Bůh ji dokáže zaplnit. Vhoďte do ní všechny peníze světa a zjistíte, že je pořád prázdná a vy stále toužíte po něčem větším. Přihoďte Oscara, Grammy, Nobelovu cenu…

Boží tělo -svátek

1. 6. 2021

Slavnost Těla a krve Páně

| Rubrika: Víra v životě

Nejen venku, ale i v červnovém IN!

30. 5. 2021

najdete spoustu slunce, zajímavostí, zodpovězených dotazů, ale také zamyšlení o tom, co znamená jít s Pánem.

Nejsvětější Trojice

28. 5. 2021

V  neděli po Letnicích (Slavnosti seslání Ducha svatého) se připomíná mysterium Boha v Trojici.