Z naší diecéze

Zádušní mše za oběti heydrichiády

15. 10. 2018

20. 10. od 12 hodin bude biskup Mons. Zdenek Wasserbauer vkatedrále sv.Víta, Václava a Vojtěcha sloužit tradiční zádušní mši za 294 obětí heydrichiády.

Jsme svatí?

11. 10. 2018

Ve františkánském klášteře u kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí 18, Praha 1 se ve čtvrtek 22. listopadu 2018 koná od 18.00 hodin setkání mladých lidí a řeholníků "Jsme svatí?"

| Rubrika: Z naší diecéze

Mše svatá ke Světovému dni předčasně narozených dětí

| Rubrika: Z naší diecéze

Chráněná dílna ve smečkách se rozšiřuje

11. 10. 2018

„Pro zdravotně a mentálně handicapované absolventky Dívčí katolická střední škola v Praze již několik let provozuje školní chráněnou dílnu Inspirace. Následující televizní reportáž ilustruje naši snahu o zdvojnásobení kapacity jedné z mála chráněných dílen v ČR zaměřených pro ženy a dívky. Snažíme se nejen vzdělávat, sociálně a duchovně doprovázet, ale rovněž zaměstnávat. Děkujeme za pomoc a držení palců!“

Pouť zdravotníků ke sv. Lukášovi

11. 10. 2018

Kardinál Duka zve všechny zdravotníky na mši svatou ve čtvrtek 18. října v17 hodin do pražské katedrály sv.Víta, Václava a Vojtěcha.

| Rubrika: Z naší diecéze

Mše ke cti svatého Jana Pavla II.

9. 10. 2018

Kardinál Duka bude 16. 10. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha sloužit mši svatou ke cti Svatého otce Jana Pavla II.

Oslavy sv. Františka na Chodově

5. 10. 2018

Farním dnem 6. 10. vyvrcholí oslavy 80. výročí posvěcení kostela sv. Františka z Assisi v Praze 4 na Chodově.

Zrestaurované varhany u sv. Ludmily

5. 10. 2018

Zrestaurované varhany vPraze u sv. Ludmily poprvé zazní tuto neděli

Stavební technik vikariátu Podřipsko

3. 10. 2018

Arcibiskupství pražské vyhlašuje výběrové řízení na místo: Stavební technik vikariátu Podřipsko.

Jak překonávat strach láskou - P. Józef Augustyn

2. 10. 2018

23.-24. 11. vás Pastorační středisko zve na rekolekce s P. J. Augustynem, na téma Jak překonávat strach láskou.