Z naší diecéze

Dopis rodičům žáků církevních škol

27. 3. 2020

Mons. ThDr. Jan Balík, PhD. a PhDr. Mgr. Ondřej Mrzílek píší rodičům žáků církevních škol o společném zvládnutí současné situace.

Kardinál Duka se pomodlí u Palladia

27. 3. 2020

Před Palladiem země české ve Staré Boleslavi se v neděli 29. 3. pomodlí kardinál Dominik Duka.

Dopis Dominika Duky dětem a studentům

26. 3. 2020

V době celospolečenských omezení daných šířením epidemie koronaviru píše kardinál Duka na den Slavnosti Zvěstování 25. března 2020 děkovný dopis adresovaný studujícím a mládeži pražské arcidiecéze.

Arcibiskup k epidemii koronaviru

26. 3. 2020

| Rubrika: Z naší diecéze

Duchovní život a streamy bohoslužeb on-line

25. 3. 2020

Přehled aktivit z on-line duchovního života, tak jak je shromáždil projekt clovekavira.cz.

| Rubrika: Z naší diecéze

Dopis kněžím: pomožme charitě!

25. 3. 2020

Generální vikář pražské arcidiecéze a prezident Arcidiecézní charity Mons. Jan Balík v otevřeném dopise kněžím prosí o pomoc pro Arcidiecézní charitu Praha.

Na Sázavě pokračují opravy na Svatoprokopském poutním areálu

24. 3. 2020

Ani při současných výjimečných omezeních způsobených koronavirovou pandemií neustaly práce na opravě Svatoprokopského poutního areálu na Sázavě.

| Rubrika: Z naší diecéze

Jak probíhá dobrovolná karanténa?

24. 3. 2020

V pondělí 16. března nastoupilo 10 pracovníků Domova pro seniory kardinála Berana v Mukařově do práce. Domů se však po celé dva týdny nevrátí. Poté je vystřídá další „směna“. Arcidiecézní charita Praha chce ochránit seniory, kteří jsou nákazou koronaviru nejzranitelnější.

Ceník poplatkových lovů 2019-20

22. 3. 2020

Jak pomáhá charita?

20. 3. 2020

Pomáhají těm nepotřebnějším a nejzranitelnějším. Pracovníci Arcidiecézní charity Praha jsou teď vystaveni enormnímu tlaku – vždyť právě jejich klienti patří k těm nejohroženějším skupinám koronavirovou empidemií.