Jdi na obsah Jdi na menu

Modlitební setkání Matek leden 2018

15. 1. 2018

Srdečně zveme všechny maminky a babičky v jakémkoli věku k modlitebnímu setkání, které se koná 4x ročně.

 

Triduum modliteb matek

 

logo.jpg

 

 

Společné setkání proběhne ve třech dnech (triduum), kdy se po celém světě setkávají matky s cílem modlit se nejen za své děti, ale také za sebe a za ty, za které možná nikdo nemodlí. Každé setkání trvá cca 45 minut.

pátek – prostor pro pokání (Ž 32)

sobota – prostor pro odpuštění (Lk6, 27–36)

neděle – prostor pro díkuvzdání a chvály (Flp 4, 4 –7)

 

Triduum nám nabízí příležitost zastavit se a jako matky se ohlédnout za svými blízkými, prosit o odpuštění, modlit se za vztahy s našimi nejbližšími a chválit Boha za to, že je nám oporou. Plný prožitek přinese účast na celém triduu, protože každý den má jiné téma a setkání má jinou náplň. Ale pokud by se některá maminka nemohla všech tří dnů účastnit, tak to určitě nevadí. Jsme velká farnost, tak i z toho důvodu připravujeme triduum na třech místech v naší farnosti:

 

Pátek 26.1. 2018 – v Mnichovicích na faře v zimní kapli po mši sv.od 18h

Sobota 27.1.2018 – v Hrusicích v kostele od 9,30h

Neděle 28.1.2018 – v Ondřejově v kostele od 17h, po setkání je možnost neformálního posezení na faře v Ondřejově s občerstvením a teplým čajem.