Jdi na obsah Jdi na menu

Naše farní webové stránky dosáhly 10 000 návštěv, děkujeme!

9. 11. 2012

  Naše farní webové stránky www.farnost-mnichovice.cz dosáhly dnes 9. listopadu 2012 kolem 22. hodiny večer v návštěvnosti čísla 10 000. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na další vylepšení našeho webu - i s Vaší pomocí!

Pokud máte jakékoliv návrhy a podněty, neváhejte je psát do komentářů pod jednotlivé příspěvky nebo mailem na adresu admin@farnost-mnichovice.cz. Rádi bychom uveřejňovali i fotografie a články z různých akcí ve farnosti (svatby, křty, poutě, výlety rodin, náboženství, modlitební setkání, ...), připravujeme i profil farnosti na Facebooku a další věci. 

Brněnské biskupství chystá i projekt Křesťanské Vánoce (http://tisk.cirkev.cz/z-domova/projekt-krestanske-vanoce/) - věřím, že se ho naše farnost také zúčastní.

Naše farní stránky budou takové, jaké si je uděláme. Těšíme se na Vaše reakce a nápady!

Ještě jednou Bohu díky! Přejeme Vám vše dobré!

Váš tým farních stránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář