Triduum modliteb matek

21. 1. 2019

Srdečně zveme všechny maminky a babičky v jakémkoli věku k modlitebnímu setkání, které se koná 4x ročně na celém světě.

Triduum modliteb matek

Společné setkání proběhne ve třech dnech (triduum), kdy se po celém světě setkávají matky s cílem modlit se nejen za své děti, ale také za sebe a za ty, za které možná nikdo nemodlí. Každé setkání trvá cca 45 minut.

pátek – prostor pro pokání

sobota – prostor pro odpuštění

neděle – prostor pro díkuvzdání a chvály

Triduum nám nabízí příležitost zastavit se a jako matky se ohlédnout za svými blízkými, prosit o odpuštění, modlit se za vztahy s našimi nejbližšími a chválit Boha za to, že je nám oporou. Plný prožitek přinese účast na celém triduu, protože každý den má jiné téma a setkání má jinou náplň.

Ale pokud by se některá maminka nemohla všech tří dnů účastnit, tak to určitě nevadí. Jsme velká farnost, tak i z toho důvodu připravujeme triduum na třech místech v naší farnosti:

Pátek 25. ledna2019 – v Mnichovicích na faře v kapli v 18,30

Sobota 26.ledna2019 – v Ondřejověna faře v 17,30

Neděle 27. ledna 2019 – v Hrusicích v kostele v 16,30, poté bude následovat posezení v teple na faře.

Doporučené texty k triduu:
Joel 2, 12-13
Kniha moudrosti 5, 1-9