Jdi na obsah Jdi na menu

Žehnání nového zvonu ve Stříbrné Skalici s kardinálem Dukou

20. 7. 2015

V rámci svatojakubských slavností navštíví kardinál Dominik Duka Stříbrnou Skalici a u kostela sv. Jakuba Většího při mši svaté požehná nový zvon “Svatý Jakub Větší”, který byl pořízen z darů stříbrnoskalických a návštěvníků kostela.

PROGRAM:

10:00 Úvodní slovo, přivítání, mše svatá s žehnáním zvonu

11:30 Beseda kardinála Dominika Duky s návštěvníky

13:00-16:00 Instalace zvonu do věže kostela (Petr Rudolf Manoušek)

17:00 Koncert souboru Musica Dolce Vita

Program se uskuteční před a v kostele sv. Jakuba Většího v Rovné ve Stříbrné Skalici. Na vaši účast se těší Občanské sdružení pro ochranu přírody, krajiny a rozvoj života Stříbrnoskalicka, Římskokatolická farnost Sázava - Černé Budy a Obec Stříbrná Skalice.

Plakát ke stažení.

zvon.jpg