Jdi na obsah Jdi na menu

Diecézní pouť rodin letos u nás - už 1. června !

20. 5. 2013

 Rodiny celé arcidiecéze se vydají na pouť k nám do Hrusic

Arcibiskupství pražské pořádá v sobotu 1. června ve spolupráci s dalšími institucemi pouť rodin do Hrusic. Hlavním celebrantem mše svaté od 11:00 v kostele sv. Václava bude Mons. Aleš Opatrný, Th.D., kanovník vyšehradský. Jedenáctá pouť rodin nabídne kromě bohoslužby také další zajímavý program. Mši bude předcházet katecheze pro rodiny, kterou povedou manželé Poláčkovi. Děti i dospělí se mohou těšit na rodinné autorské divadlo zaměřené na pohádkovou tvorbu „Fígl“, vývarnédíny, besedu s Mons. Opatrný i paralelní dětský den pořádaný obcí Hrusice včetně volného vstupu do Památníku Josefa Lady. Poutníky z Prahy dopraví do místa konání poutě zvlášní historický vlak, který pojede po trase Praha-Smíchov – Mirošovice u Prahy. Místa ve vlaku je třeba si zamluvit předem.         

Více: http://cpr.apha.cz/rodiny-se-vydaji-na-pout-do-hrusic/

plakat.jpg