Jdi na obsah Jdi na menu

Farní pouť na Klokoty - pondělí 27. května

20. 5. 2013

klokoty.jpg   Jako každý rok pojedeme na pouť na Klokoty. Tentokrát to bude v pondělí 27. 5. 2013. Každý jezdí s nějakým svým úmyslem, za koho pouť obětuje. Společný úmysl by mohl být za děti, které se připravují na 1. sv. přijímání.

    Osobní vlak odjíždí z Prahy hl. nádraží do Benešova v 8,19 h., ze Strančic v 8,54 h., z  Mnichovic v 8,57 h., z Mirošovic v 9,01 h., ze Senohrab v 9,03 h. Z Benešova do Tábora zrychlený vlak v 9,33 h. V Táboře máme být v 10,39 h. Dále pojedeme městskou dopravou na Klokoty. Mše sv. začne asi v poledne po modlitbě sv. růžence a modlitbě Anděl Páně. Po ní oběd z vlastních zásob a křížová cesta. Odjezd podle potřeby každou hodinu z Tábora rychlíkem do Benešova a pak podle potřeby dál osobním vlakem.

   Pokud pojedete někdo autem a budete mít místo pro jiné, prosíme, nabídněte jej a domluvte se s těmi, kdo mají potíže s pohybem.

                                                                                            Děkujeme.