Jdi na obsah Jdi na menu

Jak probíhal letošní fotbalový západ kněží Čech a Moravy ?

18. 6. 2013

  Letošní fotbalové utkání mezi kněžími Čech a Moravy, které se již mnoho let hraje střídavě na jaře v Čechách a na podzim na Moravě, se hrálo 28. 5. v Hrusicích. Byla to vlastně historická událost pro Hrusice. Poděkování patří vstřícnosti místnímu klubu a správci hřiště. Tuto část zajištění sponzoroval ing. Václav Vávra, hrusický zahradník. Čestný výkop měl náš pan farář P. Ivan Kudláček. A pak se hrálo tak, jak je zvykem - 2 x 45 minut. Čeští kněží vyhrály 8:5. Je to výsledek, který normálně není běžný ani v těchto utkáních. Některé branky padly po opravdu pěkných akcích. Ta hrstka diváků, která se tam sešla, tak byla odměněna dobrou podívanou. Po utkání hráči poseděli na faře při připraveném pohoštění Ing. Janem Zichou z Kostelních Střímelic. Organizačně vše zajišťoval Mgr. Petr Sklenář, který také toto utkání pískal. Díky všem!